Glendale Interschool Grade 1 and below Girls Chess Championship

Paskutinis atnaujinimas28.10.2026 10:55:47, Autorius/Paskutinis perkėlimas: S Subbaraju Hyderabad www.a2hchess.com

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, tvarkaraštis
galutinė vietų padėtis po 3 ratų, galutinė rezultatų lentelė po 3 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3/3 , nesuporuotas
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti žaidėjo Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 3 ratų

Vt.SNr.PavardėFed.Reit.Tšk. PR1  PR2  PR3 
13Ruhika Madhuri,IND03455
25Shloka Vemulapalli,IND02,522,52,25
32Mokshita,IND0254,51,5
44Saanvi,IND0244,51,5
57Vaanya Gangwal,IND015,56,51
68Vibha Sana,IND014,55,51
71Aria Nagpal,IND00,54,56,51,25
86Sohanshi Choudhary,IND00000

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Papildomas rodiklis 3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)