Glendale Interschool Grade 9 and 10 Girls Chess Championship

Ostatnia aktualizacja strony28.10.2026 10:54:19, Creator/Last Upload: S Subbaraju Hyderabad www.a2hchess.com

wybranie parametrów Pokazanie danych turnieju, Link tournament to the tournament calendar
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Wynik końcowy po 5 rundach, Tabela końcowa po 5 rundach, Tabela według listy startowej
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/5 , Nieskojarzony
Excel i drukowanieEksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, QR-Codes
Search for player Szukanie

Wynik końcowy po 5 rundach

M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
111Urvika,IND04131411
29SHANVITHA REVA MENCHU,IND0412139
310Sudhiksha,IND0314158
42Geetika,IND0313147
53Lakshanaya D,IND031312,55,5
64Prakruthi,IND031213,57,5
77Sanjana Reddy,IND0312136
81AKIRA PONNA,IND021212,52,5
96Sahaara Chintakula,IND0112131
105Pramodha,IND0111121
118Sanvi,IND00000

Uwagi:
TB 1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
TB 2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
TB 3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)