Glendale Interschool Grade 9 and 10 Boys Chess Championship

Ultima actualizare28.10.2026 10:52:26, Creator/Last Upload: S Subbaraju Hyderabad www.a2hchess.com

Selectia parametrilor Arata detaliile turneului, Link la calendarul de turnee
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Clasament final dupa 5 runde, Diagrama finala dupa 5 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/5 , neimperecheat
Excel si printExporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF, QR-Codes
Search for player Cautare

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startNumeleFEDRtg.Pct. TB1  TB2  TB3 
114Suhith,IND05131515
23Arjun Kancharla,IND04151813
312Muduganti Rugved Reddy,IND0411128
415Ujwal rapaka,IND0315189
51Adrian T H,IND0314156
62Aniketh netha,IND0312135
76Gaddam Yathish,IND0311136
84BIGNESH SAHU,IND0310126
99Lohitash B,IND0310115
105Dharahas Venkat Thiru Nakka,IND0214153
1113Noha,IND0212133
1217ZAEEM AHMED,IND0211135
138Kuwar,IND0211134
1411Manyu Ulpi,IND0210113
1516Yogi raj Ayyanar,IND02893
167Kesav,IND0112142
1710Manu Vivasvan,IND019101

Adnotare:
Tie Break1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Tie Break2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Tie Break3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)