AI Mauro Amaral 11 998819630
Torneios durante todo ano: www.xadreztotal.com.br

Torneio RPD do GM Milos na Associação Paulistana de Bridge (bridge 140)

Ultima actualizare28.10.2026 02:30:07, Creator/Last Upload: Xadrez Total

LinkuriPagina oficiala a organizatorului, Link la calendarul de turnee
Selectia parametrilor Arata detaliile turneului
ListeLista de start a jucatorilor, Lista alfabetica a jucatorilor
Clasament final dupa 5 runde, Perechi/rezultate
Diagrama finala dupa 5 runde, Diagrama initiala, Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Excel si printExporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF, QR-Codes

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startNumeleFEDRtg.Pct. TB1  TB2  TB3 
12Amaral, MauroBRA2124110,511
26Sacco, BrunoBRA1474210,511
31Modes, AndréBRA953011,512
44Roberto, PauloBRA652012,513
53Milos, MarinaBRA1101,501313,5
65Miranda, João CésarBRA120,501314,5

Adnotare:
Tie Break1: Direct Encounter (DE)
Tie Break2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)