PORPROV XVII JATENG 2026 CABOR CATUR BEREGU CEPAT PUTRI

FyriskipararKONI JATENG & PENGPROV PERCASII JATENG
LandIndonesia ( INA )
KappingarleiðariSUGENG PRADSAJA, M.M
HøvuðsdómariIBNU ANAS, WNP
DómariLILIK SUPRIYONO, M.Pd., WNP
Bedenkzeit (Rapid)25 Menit + 10 Detik
StaðHotel Gosyen Kota Salatiga
Number of rounds7
Tournament typeØll móti øllum fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/27 til 2026/10/28
Miðal-Rating1000
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført28.10.2026 09:12:41, Creator/Last Upload: WACANA_2023

KappingarnevndBEREGU KLASIK PA, PERORANGAN KLASIK PA, BEREGU CEPAT PA, BEREGU KILAT PA, PERORANGAN CEPAT PA, PERORANGAN KILAT PA, BEREGU KLASIK PI, PERORANGAN KLASIK PI, BEREGU CEPAT PI, BEREGU KILAT PI, PERORANGAN CEPAT PI, PERORANGAN KILAT PI
Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
Listarlið, Talva eftir styrki, Støðan, Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups, Spæliskipan, Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Lið-Paringar øll umfør
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes

Støðan

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
11KOTA SEMARANG770021013437
23KABUPATEN TEMANGGUNG75111601028,84,5
35KABUPATEN BANYUMAS74121308,521,53
44KABUPATEN BOYOLALI74031228,5163
52KABUPATEN JEPARA7403120816,52,5
67KOTA SALATIGA720560622
76KOTA SURAKARTA70161110,50
8KOTA PEKALONGAN70161110,50

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (variabel)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)
Tie Break4: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)
Tie Break5: Koya System (KS) (Gamepoints/Limit 50")