NEXT 6TH ROUND SHALL BE AT 10.00 HRS. ON 27-10-2026. Please note that THERE WILL BE TWO ROUNDS ON TOMORROW.

Western Asian Junior GIRLS Chess Championship 2026

De pagina werd het laatst gewijzigd op26.10.2026 15:59:56, Creator/Last Upload: Gujarat State Chess Association

Parameterkeuze Laat de toernooidetails zien (defaultwaarde), Link tournament to the tournament calendar
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog
Tussenstand na de 5 ronde, Plaats in kruistabel na de 5 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/9 , niet ingedeeld
Excel en afdrukkenExporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes
Search for player Zoeken

Tussenstand na de 5 ronde

Rk.SNoNaamFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
12FMSherali, PattnaikIND217240313
29WCMWankhade, SanskrutiIND190340311,5
36WFMMrittika, MallickIND20743,50312
43WFMNivedita, V CIND21193,50212
54Shivamshika, GIND208630313,5
611Sagar, SiyaIND186130311
78WFMArchita, AgrawalIND199030213
87WCMAadya, GowdaIND201230212,5
913WCMKriti, Mayur PatelIND18322,50211,5
1015Padmini, SIND18142,5029,5
115WFMSwara, Lakshmi S NairIND20852,50112,5
121WIMAamuktha, GuntakaIND233820212
1316Taneesha, DroliaIND168820210
1412Vakcheri, MohithaIND18482029,5
1510Narahari, Geethika HasiniIND188720113,5
1614WCMBhillva, Nilaya Kondari Eswara KrishnaIND18231,50110,5
1717Jain, YashiIND151610110

Opmerking:
Wtg1: Direct Encounter (DE)
Wtg2: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)
Wtg3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)