OPEN TURNAMEN LATIHAN

Posledná aktualizácia 26.10.2026 04:41:47, Creator/Last Upload: WACANA_2023

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Poradie po 5 kole, Tabuľka po 5 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/5 , nežrebovaný
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes
Search for player Hladaj

Poradie po 5 kole

Por.č.TMenoFEDEloBody TB1  TB2  TB3 
18SARTILE,INA03,50012,5
27JAMAL,INA03,50011,5
31ARIS, MUNANDARINA19783,50011,5
49SIKIER,INA031013,5
510SUSANTO,INA032012,5
64YUDI, SARTONOINA17902,50010,5
712ARDI,INA020011,5
811ADBUL,INA020010
92ARIEF, BUDIINA19752009,5
105AGUS,INA02009
113FIRMAN, DENIINA18751,51010
126ALBI,INA01,5209,5

poznámka:
Tie Break1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count)
Tie Break2: Direct Encounter (DE)
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)