Huom! Palvelimen kuorman pienentämiseksi vähennämme hakukoneiden kuten Google ja Yahoo skannausta siirtämällä yli viisi päivää sitten päättyneet (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse:

October 25 Rapid

Viimeisin päivitys26.10.2026 06:10:39, Luonut/Viimeisin lataus: Guam Echecs

Etsi pelaajaa Haku

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtgp. TB1  TB2  TB3 
11CMPrudente, ElmerGUM21336,5232727,5
22Tenezaca, CristianGUM1971624,524,524
35Briones, DaniloGUM17255211519
44ACMSzekely, ZoltanGUM18014231317
57ACMMusdan, Elson TitangGUM16574221120
63Santos, AlmerGUM183842113,7515,5
710ACMLopatyuk, LeoGUM1580420,511,7513,5
813Judan, DeomedesGUM1502416,51012
917Xiao, FinnGUM03,5191015
106Dalubtan, JemuelGUM1684321,59,2515,5
118Barotilla, JosephGUM1654318,58,2510
1212ACMDimapilis, DavidGUM1526318713
1311Miguel Macam, JohannesGUM1551318710
149Rhodes, JamesGUM1625317,5612
1514Wang, TravisGUM1443217,536
1615Balane, DeonGUM021534
1716Balane, TheolloGUM011515

Annotaatio:
Vertailu 1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Strong1)
Vertailu 2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Vertailu 3: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints)