DAV National U-14 Girls

FederacióÍndia ( IND )
Control de temps (Rapid)30+30
SeuNoida Stadium, Noida
Number of rounds4
Tournament typeSistema suís per equips
Rating calculation -
Data2026/10/25 Al 2026/10/26
Mitjana d'Elo1065
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz Herzog, Arxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització26.10.2026 10:37:55, Creador/Darrera càrrega: suru7878

Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesClassificació final després de 4 rondes, Rànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 4 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for team Cerca

Classificació final després de 4 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3  Des4  Des5 
11Telangana and Tamilnadu43107013,573,511,94
22Odisha422060103910,5
312Punjab42206010289,5
47Delhi43016092410,19
58Haryana42115010,553,510
69Himachal Pradesh42115010269,13
716West Bengal and Manipur4211509248,69
814Uttar Pradesh4211507,517,58,56
95Chandigarh4202408307,94
104Bihar and Sikkim4112309326,5
1110Jharkhand4112306,523,57,13
1213Rajasthan4112306106,31
133Andhra Pradesh and Karnataka4103207186
1415Uttrakhand4103205115,69
156Chattisgarh4022204226,56
1611Madhya Pradesh4004003103,38

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Desempat3: points (game-points)
Desempat4: Total MP opponent × GP scored. (EMGSB)
Desempat5: Scores And Schedule Strength Combination (SSSC) (Gamepoints)