JUEGOS ESCOLARES SEER EQUIPOS MIXTO PRIMARIA

Son güncelleme27.10.2026 23:26:03, Oluşturan/Son Yükleme: Gloria Gallegos

Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
Listeler5. Turdan Sonra Sıralama, Takım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 5. Turdan Sonra Çapraz Tablo
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
16Colegio Ana Frank541091430
25Casa y Taller Montessori532081431
316Sebastian Lerdo de Tejada422081118
44AYOC5302611,531
51Colegio Miguel M. de la Mora5221610,526
63Aurelio Manrique5221610,519
713Instituto LOMAC42026719
814Instituto Pierre Faure521251127
915Instituto Torre Fuerte5212510,532
108Colegio Francisco Marquez41125714
119Colegio ITZAE512249,522
1212Instituto Bilingue CREALID31113613
132Alfredo Sánchez García502327,526
1410Colegio Potosinos Marista51042623
1511Escuela Primaria Guadalupe Victoria50141724
167Colegio Aranzazu0000000

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: Sum of Matchpoints (variabel)