N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

IV Maratón de Ajedrez 2026 Pro Fondos AFM César Arturo Rosas Escamilla

De pagina werd het laatst gewijzigd op25.10.2026 01:07:02, Creator/Last Upload: César Arturo Rosas García

Search for player Zoeken

Eindstand na 8 ronden

Rk.SNoNaamFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
12Diaz, Bartolo Elizabeth ScharazadMEX1950704431
28Dimas, Godinez AranzaMEX15716135,527,5
34Pille, Cruz Juan LuisMEX1775624030
412Becerra, Ramírez JuanMEX05040,530,5
53Rosas, Escamilla César AlejandroMEX18105040,530
67García, Chávez AxelMEX16155037,527,5
76Castaños, López ArturoMEX16385036,526,5
81Ramírez, Esqueda EdsonMEX1951503626
95García, Zavala EmmanuelMEX16664,5032,524,5
1015Moreno, Hess MauricioMEX04035,526,5
1113Cavazoz, Gonzalez RaúlMEX0403427
1214García, de Anda DanielaMEX0402721
139Rosas, Escamilla Juan MateoMEX15504025,519,5
1418Rodríguez, Gómez DanielMEX03,5034,527,5
1511Pille, Cruz LiamMEX1500303123
1610Toledo, Muñoz LuisMEX15103029,522,5
1716Pérez, Díaz Dante MissaelMEX0302822
1819Romero, Arenas MargotMEX0202519,5
1917Ramírez, Rámirez RicardoMEX0102720

Opmerking:
Wtg1: Direct Encounter (DE)
Wtg2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Wtg3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)