Eslatma: Google, Yahoo va boshqa qidiruv tizimlari tomonidan barcha havolalarning har kuni skanerlanishi (kuniga 100.000 va undan ortiq sahifa) tufayli server yuklamasini kamaytirish uchun 5 kundan eski (tugash sanasi bo'yicha) turnirlarning barcha havolalari quyidagi tugma bosilgandan keyin ko'rsatiladi:

Hora de Inicio: 5:30 pm
Rondas: 6

Torneo de Activo_23_de Oct_LCA

Oxirgi yangilanish 24.10.2026 16:12:25, Yaratuvchi/Oxirgi yuklash: Liga Caldense de Ajedrez

O'yinchi qidirish Qidirish

6 turdan keyingi yakuniy jadval

O'r.SNoIsm, familiyaFEDRtgOch. TB1  TB2  TB3 
17Agudelo Ramirez, SantiagoCOL185360216
21Restrepo, Marlon JulianCOL20414,50224
34Galvez Lopez, Juan MartinCOL189640243
45Gutierrez, Jhon JaimeCOL18964022,54
56WFMCeballos Castellanos, IsabelaCOL188540224
610Giraldo Guevara, Juan DiegoCOL17364021,54
73Torres, Victor JulioCOL191440194
813Hualpa, EstebanCOL16643,50213
911Echavarria, Jorge IvanCOL16883,50173
102Ramirez Arias, Jorge AlonsoCOL193530223
1116Giraldo Gallego, MateoCOL15713019,53
128Lopez Londono, AlejandroCOL18183018,53
1321Osorio Ladino, Paulo JoseVAL14603017,53
149Gallego Hurtado, SantiagoCOL180730163
1517Serrano Quiceno, Carlos EnriqueCOL156530163
1615Arroyave Arboleda, ShantalCOL161830153
1714Alzate Herrera, Juan JoseCOL16332017,52
1823Mogollon, Juan CarlosCOL020171
1919Rocha Lopez, ElizabethCOL154520162
2018Giraldo Mejia, Dulze MariaCOL155720162
2112Agudelo Gonzalez, HoracioCOL16812015,52
2222Cardona Molina, MartinaCAL14001016,51
2320Cardona Botero, Cesar AugustoCOL147410161

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: Direct Encounter (DE)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Qo'shimcha ko'rsatkich3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)