Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:


Turnuva detaylarını göster
 

Lejweleputswa Chess Closed Chess Championship 2026 U18

Son güncelleme24.10.2026 20:12:29, Oluşturan/Son Yükleme: Pretorius,Fanie

Sporcu Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.İsimFEDRtgPuan EB1  EB2 
11Zabayo, Aizenosa16064,51210,75
23Steyn, Johannes Jacobus14333136
35Moyo, Floyd12483135,5
42Padi, Paleo14442,512,56,25
58Lenkoane, Katleho02,5104,75
67Promnitz, Ethan1033214,54
74van Brakel, Jandre13181,512,52,25
86Schultz, Seth1106112,52,5

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Eşitlik Bozma2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)