UCT Open Chess Championship 2026 Intermediate Section

Sidst opdateret 25.10.2026 14:42:50, Oprettet af/Sidste upload: Burton001

TurneringsvalgChampionship, Advanced, Intermediate, Rapid - Open, U10 - U12 - U14, Blitz
Parameter valg vis turneringsdetaljer, Link med turneringskalender
ListerStart rangliste, Alfabetisk liste over spillere, Federation-, parti- og titel-statistik, Alfabetisk liste over alle spillere, Tidsskema
Slut placering efter 6 runder
Bræt parringerRu. 1, Ru. 2, Ru. 3, Ru. 4, Ru. 5, Ru. 6/6 , ikke parret
Excel og udskriftEksporter til Excel (.xlsx), Eksporter til PDF-fil, QR-Codes
Søg efter spiller Søg

Alfabetisk liste over spillere

Nr.NavnIDRatN
1Bell, Edward18401570571347
2Bestbier, Luke11003233991258
3Cekwane, Nkosana1990677670
4Chadwick, Matthew10703142001379
5Chernykh, Anthony11203124871259
6Christianson, Barry18203291221275
7Collocott, Levi11403050071208
8Dau, Stephan00
9De Klerk, Heinrich Forbes1940065111343
10Gilfillan, Dorje1030437751200
11Goldstein, Simon00
12Hendricks, Qasim1120340789919
13Kathiravan, Kabilan11103202941278
14Magano, Lesedi10403008151296
15Memani, Ayanda10303291281303
16Nana, Ntsikayezwe1950468851287
17Roberts, Luke00
18Simango, Selso19501346531210
19Solomon, William Clinton1850356621287
20Stubbe, Adu Poku19101470251308
21Van Rooyen, Jacob00
22Ward, Matthew11103215771318