70th SGFI National School Games Boys Chess Tournament, 2026-27

LandIndia ( IND )
HøvuðsdómariIA Rupesh Kumar
Deputy ArbiterSNA Rahul Kumar Pal
Bedenkzeit (Standard)60min Plus 30 sec increment
StaðIND
Number of rounds6
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/24 til 2026/10/26
Miðal-Rating / Average age1563 / 16
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført26.10.2026 18:26:10, Creator/Last Upload: vlanandh

Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 6 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Bestu telvararnirBoard list
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Download FilesTechnical Meeting.pdf
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 6 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13MAHARASHTRA642010018
21TAMILNADU642010017
34PUNJAB64119115,5
47COUNCIL FOR THE INDIAN SCHOOL CERTIFICATE EXA64119215,5
52DELHI64028016
66KERALA63218014
713HARYANA62317014
85KARNATAKA 62317013,5
910INTERNATIONAL BOARD SCHOOLS SPORTS ORGANISATI63127013,5
108KENDRIYA VIDYALAYA SANGATHAN63127013,5
1112RAJASTHAN63127013,5
1211CHANDIGARH63127011,5
1316ASSAM62317011,5
1414MADHYA PRADESH63036015
1517TELANGANA61416012
169CBSE62226012
1720WEST BENGAL63036011
1818BIHAR62226011
1931VIDYA BHARATHI51226011
2015ANDHRA PRADESH62135011
2127CHHATTISGARH62135011
2228NAVODAYA VIDYALAYA SAMITI62135010,5
2325JHARKHAND5113509,5
2424MEGHALAYA5113509,5
2519GUJARAT6213509
2630UTTAR PRADESH5032509
2726JAMMU & KASHMIR50234010
2821DADRA & NAGAR HAVELI AND DAMAN & DIU6204409
2923IPSC6123408
3022HIMACHAL PRADESH61143110
3129PUDUCHERRY5014326,5

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)