Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:


Turnuva detaylarını göster
 

TORNEO POR EQUIPOS - 90 AÑOS CLUB DE AJEDREZ CONCEPCION

Son güncelleme24.10.2026 22:46:55, Oluşturan/Son Yükleme: IA Francisco Pizarro Soza

Takım Ara Arama

8. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
11TEAM MARINELA87011428,50
22CAC 90 AÑOS86201424,50
33CHILLAN VIEJO A852112210
44ACADEMIA DE AJEDREZ LOS ANGELES84221019,50
57LOS ANGELES B84139190
65UDEC8413918,51
76SIN NOMBRE8332918,51
814ANGOL84139150
910CAC JUVENIL8404816,50
109CHILLAN VIEJO B84048160
118GAMBITO CLANDESTINO8323814,50
1212CHILLAN VIEJO SUB 17007304715,50
1311CAC GENERACIONES72237150
1413FUTUROS USS82337140
1521UNAB7223713,50
1617ANGOL CONCEPCION7223712,50
1716SVTI82246130
1818PITER Y AMIGOS7205512,50
1920EQUIPO W7124511,50
2015SUPERPODEROSAS Y UTONITO72055110
2119PARES & ALVAREZ70162100

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints