Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:


Turnuva detaylarını göster
 

JUEGOS NACIONAES DE LA EDUCACION BASICA ETAPA DE SUPERVISION ESCOLAR AJEDREZ Equipos

Son güncelleme23.10.2026 22:12:21, Oluşturan/Son Yükleme: ismael santiago

Takım Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
13EMILIANO ZAPATA5410914,546
22CUAUHTEMOC523071253,5
310PATROCINIO MEJIA ZARAGOZA531171153
47MARGARITA MAZA DE JUAREZ522161143
54JOSE VASCONCELOS5221610,550,5
612VICENTE GUERRERO5212511,543,5
76JUSTO SIERRA521259,557,5
81BENITO JUAREZ512241041
95JOSEFA ORTIZ DE DOMINGUEZ512249,553,5
1011SIMBOLOS PATRIOS51224955,5
119MIGUEL HIDALGO (B)510424,554
128MIGUEL HIDALGO (A)50141749

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)