Oýunçy gözlegi Gözle

5 tapgyrdan soňky jemleýji orunlar

Or.Başl.№AdyFEDReýtUt. TB1  TB2  TB3 
11JMSegal, JamieRSA1897501213,5
23Kapur, YashvardhanRSA157740129
310Gebru, MichaelRSA11363012,57,5
44Epule, DanielRSA15273011,56,25
52Bazhko, AntonRSA15973010,56
69Sotheni, LusibaRSA11372,5011,57
76Manavalan, JacobRSA13832013,54,5
85Strickler, LukeRSA151420134,5
97Pieters, ChristopherRSA121420124,25
108Pieters, NicholasRSA116520113,5
1111Percimoney, Simon JoashRSA8001,50112,5

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Direct Encounter (DE)
Goşmaça görkeziji2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Goşmaça görkeziji3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)