Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

XXII Juegos Deportivos Nacionales de la Educacion Media Superior 2026- Zona 036 Varonil

Ultima actualizare22.10.2026 19:53:03, Creator/Last Upload: Ulises Baez Ramos

Search for team Cautare

Clasament final dupa 4 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14JUAN CORTES LOPEZ43107140
25MANUEL AVILA CAMACHO4310711,50
36MARIANO ABASOLO4121490
42JORGE MURAD MACLUF3021450
51HEROES DE PUEBLA3021440
63JOSE MARIA MORELOS3102440
77VASCO DE QUIROGA300320,50

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints