Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

IV Torneo Infantil Juvenil Ajedrez al Sur en el CAB / V. Vergara 1635 Banfield Categoría Sub19 (secundaria) / Sábado 24 de Octubre 10.30 hs

Ultima actualizare24.10.2026 21:53:04, Creator/Last Upload: FADA – Comision Tecnica Argentina

Search for player Cautare

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startNumeleFEDRtg.Pct. TB1  TB2  TB3 
12Bracamonte, UzielARG171250155
24Rizzardi Abba, NehuenARG160040154
31Pouso Dailoff, MatiasARG201730143
48Painenao, FelipeARG030143
56Carrillo, Quillen AgustinARG02,5010,52,6
63Eiras, FelipeARG16002,5010,52,4
710Torres, Valentino DiegoARG02,509,52,4
89Romero, FelipeARG01,5014,51,6
97Lopez, FrancoARG01010,51
105Cabrera, GianlucsARG00011,50

Adnotare:
Tie Break1: Direct Encounter (DE)
Tie Break2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Tie Break3: Arranz System (Win:1 / Draw: 0.6 black, 0.4 white, lost: 0)