Jogos Escolares de Três Lagoas 2026

Categoria SUB-9 - 27/10/2026 - LOCAL: LIONS CLUBE - 18H00MIN (HORÁRIO LOCAL)

Categoria SUB-11 - 28/10/2026 - LOCAL: LIONS CLUBE - 18H00MIN (HORÁRIO LOCAL)

Jogos Escolares de Três Lagoas 2026 - JETS - SUB-9 FEMININO

De pagina werd het laatst gewijzigd op28.10.2026 01:51:54, Creator/Last Upload: Caissa Eventos

ToernooiselectieSUB-9 MASCULINO, SUB-9 FEMININO, SUB-11 MASCULINO, SUB-11 FEMININO
Parameterkeuze Laat de toernooidetails zien (defaultwaarde), Link tournament to the tournament calendar
Overzicht voor teamBRA
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Alphabetical list all groups, Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Team-Ranking, Chronoloog
Tussenstand na de 5 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/5 , niet ingedeeld
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
De beste spelersnaar punten, naar procenten
Excel en afdrukkenExporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes
Search for player Zoeken

De beste spelers: naar punten

The minimum required number of games: 60%

Board 1
Rk.NaamTeamPts.% TB1  TB2 RpPartijen
1ANTONELLA ESPÍNDOLA SILVA,ANGLO4100,051522004
2CECÍLIA MARTINS PIRES,ANGLO480,0413,516405
3MANUELA DELGADO MANZATTI,ANGLO3,570,03,51115495
4SOPHIE ORTIZ PORANGABA,ANGLO375,0416,515934
5MANUELLY VIVIAN LOPES DE SOUZA,MARIA DE LOURDES360,031414725
6ISIS LUZ CUSTÓDIO DA SILVA,EXITUS360,031214725
7ELOHA VALENTINA GOMES SCHIMANSKI,ELAINE DE SÁ2,562,53,512,514954
8ANTONELLA FERREIRA DIAS,JÚLIO FERNANDES2,550,02,51114005
9ELOANAH CAROLINA GOMES SCHIMANSK,ELAINE DE SÁ2,550,02,51014005
10BIANCA MANUELLA ALVES DA SILVA,JÚLIO FERNANDES250,0314,514004
11LIZ DO NASCIMENTO DA SILVA,OBJETIVO240,021213285
12JÚLIA ALVES DENIZ,MARIA DE LOURDES1,537,52,512,513134
13DEBORA SOPHIA VIANA DE SOUZA,MARIA DE LOURDES1,537,52,51013134
14BIANCA CRISTINA DOS SANTOS FERRE,GENERAL NELSON CUSTÓDIO125,021012074