Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

SDH CHESS COMPETITION 3.0 TAHUN 2026 KATEGORI BEREGU SEKOLAH DASAR (SD)

Ultima actualizare21.10.2026 11:48:06, Creator/Last Upload: catur

Search for team Cautare

Clasamentul dupa runda 6

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
117SDK CBM A5410990
212SDH KNIGHT5230771
32SD KIMS5230771
415SDH VANGUARD531176,50
59SDH EAGLE523076,50
618SDK CBM B522166,50
76SDH BOYA5221660
820SGS5221660
919SDN KELAPA 5521255,50
1014SDH RAJAWALI521254,50
1110SDH FALCON513154,50
128SDH CHECKMATE5212540
133SD LENTERA A512244,50
145SD LENTERA C512244,50
157SDH CHAMPION520343,50
1616SDH WARRIOR520343,50
1711SDH GIRLS POWER512243,50
184SD LENTERA B5032330
191ESCS501412,50
2013SDH PHOENIX5014120

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints