Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:


Turnuva detaylarını göster
 

PERTANDINGAN CATUR PERINGATAN HARI OEANG REPUBLIK INDONESIA (HORI) 2026 ANTAR SATUAN KERJA KEMENKEU SEMARANG.

Son güncelleme19.10.2026 07:57:09, Oluşturan/Son Yükleme: ASEAN PARAGAMES 2022

Takım Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
12KANWIL DJBC550010030
25KPKNL SEMARANG54018029
36KPP MADYA DUA SEMARANG53117125
41KANWIL DJP JATENG 153117123
53KANWIL DJKN53026033
617KPTIK BMN SEMARANG42026032
714KPPBC SEMARANG53026030
812KPP PRATAMA SEMARANG TENGAH42026026
99KPP PRATAMA SEMARANG BARAT52125128
107KPP MADYA SEMARANG52125128
1115KPPBC TANJUNG EMAS52034026
1210KPP PRATAMA SEMARANG CANDISARI52034026
1311KPP PRATAMA SEMARANG SELATAN41034025
144KANWIL DJPB52034024
1516KPPN SEMARANG I51133121
168KPP PRATAMA GAYAMSARI40133120
1713KPP PRATAMA SEMARANG TIMUR40042024

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Matchpoints)