N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

PERTANDINGAN CATUR PERINGATAN HARI OEANG REPUBLIK INDONESIA (HORI) 2026 ANTAR SATUAN KERJA KEMENKEU SEMARANG.

De pagina werd het laatst gewijzigd op19.10.2026 07:57:09, Creator/Last Upload: ASEAN PARAGAMES 2022

Search for team Zoeken

Eindstand na 5 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12KANWIL DJBC550010030
25KPKNL SEMARANG54018029
36KPP MADYA DUA SEMARANG53117125
41KANWIL DJP JATENG 153117123
53KANWIL DJKN53026033
617KPTIK BMN SEMARANG42026032
714KPPBC SEMARANG53026030
812KPP PRATAMA SEMARANG TENGAH42026026
99KPP PRATAMA SEMARANG BARAT52125128
107KPP MADYA SEMARANG52125128
1115KPPBC TANJUNG EMAS52034026
1210KPP PRATAMA SEMARANG CANDISARI52034026
1311KPP PRATAMA SEMARANG SELATAN41034025
144KANWIL DJPB52034024
1516KPPN SEMARANG I51133121
168KPP PRATAMA GAYAMSARI40133120
1713KPP PRATAMA SEMARANG TIMUR40042024

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Wtg3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Matchpoints)