Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:


Turnirin təfərrüatlarını göstər
 

More Details:
FA Yasin Arafat - 01303 00 60 45 (WhatsApp)

Inter University Chess Championship 2026-27

Son yeniləmə17.10.2026 09:47:31, Müəllif/Son yükləmə: Bangladesh Chess Federation

Komanda üçün axtarın Axtar

7 turdan sonra yekun sıralama

Rk.SNoKomandaOyunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11University of Dhaka77001425,50112
22Jahangirnagar University75021017,5076
321Khulna University74211016,5063
45University of Chittagong75021016062
54National University, Bangladesh7412920056
66Rajshahi University7412919,5056
724Rajshahi University of Engineering & Technolo7322816062
826Shahjalal University of Science and Technolog7403816032
93Khulna University of Engineering and Technolo7322815059
107Jatiya Kabi Kazi Nazrul Islam University7322814047
1118Hajee Mohammad Danesh Science & Technology Un7403812068
1223Noakhali Science and Technology University (N7232714,5046
1320Jashore University of Science and Technology7232713,5034
1422Mawlana Bhashani Science and Technology Unive7232713037
1512Bangladesh University of Textiles (BUTex)7304615,5036
1616Gopalganj Science and Technology University7223614,5028
1715Dhaka University of Engineering & Technology7223614025
1811Bangladesh University of Professionals (BUP)7142613,5025
1910Bangladesh Agricultural University (BAU)7304612030
2013Begum Rokeya University, Rangpur7223610,5040
2114Comilla University7133510,5035
229Islamic University7124412014
2319Jamalpur Science & Technology University712449,5018
248Jagannath University712449029
2525Rangamati Science and Technology University (712448016
2617Habiganj Agricultural University (HAU)70252608

Annotasiya:
Tay-brek1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tay-brek2: points (game-points)
Tay-brek3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tay-brek4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break