CONTECT :-9671296762

2nd Advocate Shri G.C.G Memorial Chess Championship Mixed U-7

Paskutinis atnaujinimas26.10.2026 11:06:03, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Chess Arena

Turnyro pasirinktysUNDER-7, UNDER-9, UNDER-11, UNDER-13, UNDER-15, UNDER-17, UNDER-19, OPEN
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinis sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė vietų padėtis po 5 ratų, galutinė rezultatų lentelė po 5 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5/5 , nesuporuotas
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti žaidėjo Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 5 ratų

Vt.SNr.PavardėFed.Reit.Tšk. PR1  PR2  PR3 
11ACMMANGLA, SHIVANSHIND14085141717
23Anhad kharbanda,IND0414,516,511,5
315Manan Gaur,IND0412138
413Kiyaansh Chhibber,IND0411139
511Eksha jain,IND03,511,512,56,75
617Namish Gupta,IND03,510,512,57,75
78Ayansh Bansal,IND0315,516,57,5
89Bhavneet Kaur,IND0314156
912Kavish,IND0311113
1019RUDRANSH SINGLA,IND03994
1121Vaibhav Krishan,IND038106
124Anjali Sharma,IND0214143
136Arush Jindal,IND0214143
142Achal Ailawadi,IND0213,514,54
155Arshiya,IND0213132
1622Vivaan bhola,IND0210,511,53
1714Madhavan Aggarwal,IND0210101
1810Divit jain,IND029,59,50
197Avyaan Garg,IND0112,512,50
2020SHIVANSH,IND0110100
2116MITANSHI JAIN,IND009100
2218Prisha Gaur,IND009100

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable