Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

CATUR BEREGU BALAD CATUR BUMI SULTAN SERI 2 KHUSUS 2026

Zadnja izmjena17.10.2026 12:27:42, Creator/Last Upload: WACANA_2023

Search for team Pretraži

Konačni poredak nakon 5 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13BLUNDER SQUAD54018012
210TCC43018011
312BENTENG MAS CITEUREUP53208010,5
411LAPANJO53117010
513CAK CAK BODAS4211709,5
64BRAJA MUKTI5302629,5
71FA BROTHER5302606,5
87JONGGOL KECE5113305,5
92HMS5104205,5
106CICC (CITRA INDAH CHEES CLUB5014104
119RBI CHES CLUB A1001000
125CHESS COMMUNITY GEMPAR A2002000
138MASUK ANGIN1001000

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)