Алматы қаласының Чемпионаты (қыздар 2013-2014ж.)

Darrera actualització30.10.2026 13:40:43, Creador/Darrera càrrega: Assylkhan

Selecció del torneigG2019-2020, G2017-2018, G2015-2016, G2013-2014, G2011-2012, O2021-2022, B2019-2020, B2017-2018, B2015-2016, B2013-2014, B2011-2012, O2009-2010
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 7 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for player Cerca

Classificació final després de 7 rondes

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloPts. Des1  Des2  Des3 
11WCMZhenis, AdiyaKAZ187963026,50
24Baideldinova, AdinaKAZ1596627,526,50
35Sadvakassova, DilailaKAZ1574528,526,50
46Alimbay, AidanaKAZ1518431280
510Arystan, AilinKAZ0426240
616Suleimenova, KarimaKAZ0425,5230
79Zhaisanova, InzhuKAZ1443424,523,50
87Yelaman, AikumisKAZ1513424,522,50
92Nyssanbek, MadinaKAZ16223,531,5280
103Shegay, KseniyaKAZ16193,529,526,50
1111Duysen, UldanaKAZ0323,522,50
1214Kurmanalina, AdelKAZ0323210
1313Khussainova, DianaKAZ0322210
1415Shakabaeva, AdelKAZ0222210
1512Kaliyeva, ZhaniyaKAZ0120190
168Aitkul, AyanaKAZ15050880

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Desempat2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Cut1)
Desempat3: Direct Encounter (DE)