Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

National Junior chess championship 2026 U8

Ultima actualizare23.10.2026 20:25:48, Creator/Last Upload: Maldives Chess Federation

Search for player Cautare

Clasamentul dupa runda 8

LocNr.startNumeleFEDRtg.Pct. TB1  TB2  TB3 
15Mash’al Ali Mafaz,MDV0703234
26Mohamed Aydin Musaidh,MDV06132,534,5
34Luke Imran Rasheed,MDV06131,532,5
42Hussain Izaan Mohamed,MDV0613132
53Lamih Bin Shamin Ali,MDV0503334
69Yunus althaf sujaan,MDV0403233
77Yoosuf Zaavi Ahmed,MDV03,5030,531,5
81Hassan Akiyal Ahmed Aslam,MDV0302930
911Zahraan Ibrahim Mohamed,MDV02,5036,538,5
108Yumaan Sharif Abdul Ganee,MDV01,50,528,530,5
1110Yushau hassan kalaam,MDV01,50,52627

Adnotare:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)