Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Fonteine Chess Open 24 Oct 26 Section D - U14 (2013/2014)

Ultima actualizare25.10.2026 09:21:26, Creator: Alloma Blignaut,Last Upload: Marius Kruger

Search for player Cautare

Lista de start

Nr.NumeleIDRtg.sex
1Mendonca, Nelita21401551811512w
2Le Roux, Meiring11303022731464
3Visser, Aidan11401396631441
4Du Toit, Monika21401396591435w
5Coleske, Tyler11301557801413
6Desa, Jaden11403169981392
7Kruger, Juanika21301586611330w
8Joubert, Rohan Cornelius11303169911318
9Aucamp, Estian11303035611306
10Roux, Rivan11401518591297
11Bruce-Smith, Joshua11301615961262
12Maseloane, Tshiamo11301573651257
13Swart, Morne11401616071182
14Kunene, Phenyoantle11403172851112
15Steyn, Logan11303292451092
16Nagel, Abigail2130158663956w
17Joubert, Xavier1130344650861
18Khiba, Mthokozisi00