Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:

Juegos Deportivos Escolares Primaria Etapa Interzona Equipos

Sidst opdateret 14.10.2026 05:43:54, Oprettet af/Sidste upload: Felipe Salazar Gonzalez

Søg efter hold Søg

Slut placering efter 4 runder

Rk.SNrHoldPartier  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
19San Jorge3210711,50
21Alfonso Reyes (Matutino)43107110
32Alfonso Reyes (Vespertino)4211590
47Nuevo Santander4211590
55Héroes de la Independencia31024100
63Francisco Sarabia4121480
76Liceo Victoria301237,50
88Primitivo Shears411236,50
94Gral. Lauro Villar300327,50

Notat:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints