Eslatma: Google, Yahoo va boshqa qidiruv tizimlari tomonidan barcha havolalarning har kuni skanerlanishi (kuniga 100.000 va undan ortiq sahifa) tufayli server yuklamasini kamaytirish uchun 5 kundan eski (tugash sanasi bo'yicha) turnirlarning barcha havolalari quyidagi tugma bosilgandan keyin ko'rsatiladi:

khedan watan punjab diya 2026 under 17 girls

Oxirgi yangilanish 13.10.2026 14:24:03, Yaratuvchi/Oxirgi yuklash: Dinesh_gera_chess_coach

Jamoa qidirish Qidirish

4 turdan keyingi yakuniy jadval

O'r.SNoJamoaPartiyalar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Ludhiana43107112
5faridkot43107112
319Patiala43016012,5
42Bathinda43016012
56Jalandhar43016011,5
610Fazilka43016010
16Mansa43016010
87Moga42115010
93Sas Nagar Mohali4202408,5
21Sangrur4202408,5
118Barnala4202408
124Amritsar4121407,5
139Fatehghar Sahib4202407
1412Gurdaspur3102406
1515Malerkotla4112325
1618Pathankot4112307,5
1720Rupnagar4103206,5
1817Muktsar4103205,5
1922Sbs Nagar Nawasher4103204,5
2013Hoshiarpur3003203,5
2111Ferozpur4013103
2214Kapurthala2002000

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Qo'shimcha ko'rsatkich3: points (game-points)