Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

khedan watan punjab diya 2026 under 17 boys

Poslední aktualizace10.10.2026 16:42:40, Creator/Last Upload: Dinesh_gera_chess_coach

Search for team Hledej

Konečné pořadí po 5 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11JALANDHAR550010017
23LUDHIANA54109015,5
35SANGRUR54018012,5
42AMRITSAR53117012,5
54PATIALA53026013
68FATEHGHAR SAHIB53026012
15MOGA52216012
810BARNALA53026011
96SAS NAGAR MOHALI52125011
11HOSHIARPUR52125011
1114FAZILKA52125010
127RUPNAGAR5212508,5
1317FEROZPUR5203409,5
149GURDASPUR4022408
1513MANSA4121407,5
16FRIDKOT5122407,5
1721PATHANKOT4103406,5
1823TARN TARAN3102406
1918KAPURTHALA5032306,5
2019MALERKOTLA3012306
20MUKTSAR4031306
2222SBS NAGAR NAWASHER3003203
2312BATHINDA4013103,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení3: points (game-points)