Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

JUGEND BUNDESLÄNDER TEAM MEISTERSCHAFT 2026

Zadnja izmjena25.10.2026 16:32:12, Creator/Last Upload: Schachmaty Ruden (Hr.Franz Kraßnitzer)

Poredak

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15Oberösterreich87101545,50
26Steiermark870114450
32Wien86111348,50
44Niederösterreich84139360
57Burgenland8224628,50
69Kärnten82155270
78Salzburg8206419,50
81Tirol80353210
93Vorarlberg81163170

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)