N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

LXVIII Nacional Deportivo TecNM 2026 Ajedrez Equipos Femenil

De pagina werd het laatst gewijzigd op16.10.2026 02:47:22, Creator/Last Upload: IA Enrique Zaragoza

Search for team Zoeken

Eindstand na 5 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
13Puebla5320813051,541
22Cd. Cuauhtemoc5230712,5058,545
38Colima5230712050,537
44Tijuana3201613054,528
512Tlalnepantla522161205128
69Irapuato5221610,5055,528
713Zamora5302610045,514
85Toluca5212510,505020
911Tierra Blanca52034904910
106Chetumal520346,5045,56
111Tapachula410335,50485
1210La Laguna401327,5047,510
137Cd. Valles4004170381

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Wtg4: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Wtg5: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)