4. liga C11 2026/2027 Paskutinis atnaujinimas25.10.2026 17:17:29, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Slovak Chess Federation license 12
| Turnyro pasirinktys | 3LC1, 4c12, 4c11, 5c12, 5LKysuce |
| Nuorodos | oficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi |
| Parametrų pasirinktys | rodyti detalią informaciją apie turnyrą |
| Sąrašai | komandos, rezultatų lentelė (Mačo tšk.), rezultatų lentelė (Tšk.), vietų lentelė, pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis, statistika |
| komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, visų ratų komandų burtai |
| Poros pagal lentas | Rt.1, Rt.2 |
| "Excel" ir spausdinti | eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes |
Poros pagal lentas
| 2. Ratas - 2026/10/25 nuo 9:00 |
| Lent. | 12 | ŠK Mladosť Žilina D | Reit. | - | 7 | Šach - mat Turany A | Reit. | 3½:4½ |
| 1.1 | | | 1978 | - | | | 1917 | 1 - 0 |
| 1.2 | | | 1827 | - | | | 1846 | ½ - ½ |
| 1.3 | | | 1843 | - | | | 1839 | 0 - 1 |
| 1.4 | | | 1839 | - | | | 1909 | 1 - 0 |
| 1.5 | AIM | | 1667 | - | | | 1834 | 0 - 1 |
| 1.6 | | | 1551 | - | | | 1784 | ½ - ½ |
| 1.7 | | | 1583 | - | | | 1736 | ½ - ½ |
| 1.8 | | | 1526 | - | | | 1308 | 0 - 1 |
| Lent. | 8 | ŠK Radôstka | Reit. | - | 6 | CAISSA Čadca C | Reit. | 3½:4½ |
| 2.1 | | | 1980 | - | | | 2015 | ½ - ½ |
| 2.2 | | | 1923 | - | | | 1891 | 1 - 0 |
| 2.3 | | | 1811 | - | | | 1914 | 1 - 0 |
| 2.4 | | | 1797 | - | | | 1880 | 0 - 1 |
| 2.5 | | | 1737 | - | | | 1846 | 1 - 0 |
| 2.6 | | | 1729 | - | | | 1793 | 0 - 1 |
| 2.7 | | | 1714 | - | AIM | | 1767 | 0 - 1 |
| 2.8 | | | 1749 | - | | | 1771 | 0 - 1 |
| Lent. | 9 | TJ Slovan Rajecké Teplice B | Reit. | - | 5 | OŠK Nededza ŠO A | Reit. | 5 : 3 |
| 3.1 | | | 1987 | - | FM | | 2229 | 0 - 1 |
| 3.2 | | | 1931 | - | | | 1870 | 1 - 0 |
| 3.3 | | | 1850 | - | | | 1782 | ½ - ½ |
| 3.4 | | | 1839 | - | | | 1757 | 1 - 0 |
| 3.5 | | | 1826 | - | | | 1754 | ½ - ½ |
| 3.6 | | | 1818 | - | | | 1749 | ½ - ½ |
| 3.7 | | | 1801 | - | | | 1716 | ½ - ½ |
| 3.8 | | | 1604 | - | | | 1723 | 1 - 0 |
| Lent. | 10 | TJ Dražkovce | Reit. | - | 4 | INBEST Dunajov - Martin E | Reit. | 4 : 4 |
| 4.1 | AIM | | 2042 | - | | | 1955 | 1 - 0 |
| 4.2 | | | 1782 | - | | | 1896 | 0 - 1 |
| 4.3 | | | 1837 | - | | | 1863 | 0 - 1 |
| 4.4 | | | 1735 | - | | | 1879 | 1 - 0 |
| 4.5 | | | 1784 | - | | | 1824 | 1 - 0 |
| 4.6 | | | 1707 | - | | | 1774 | 0 - 1 |
| 4.7 | | | 1759 | - | | | 1772 | ½ - ½ |
| 4.8 | | | 1710 | - | | | 1760 | ½ - ½ |
| Lent. | 11 | ŠK Mladosť Nesluša B | Reit. | - | 3 | ŠK Rajec A | Reit. | 5 : 3 |
| 5.1 | | | 1969 | - | | | 2026 | 0 - 1 |
| 5.2 | | | 1916 | - | | | 1987 | 1 - 0 |
| 5.3 | | | 1844 | - | FM | | 1978 | 0 - 1 |
| 5.4 | | | 1802 | - | | | 1892 | ½ - ½ |
| 5.5 | | | 1801 | - | | | 1833 | 1 - 0 |
| 5.6 | | | 1774 | - | | | 1548 | 1 - 0 |
| 5.7 | | | 1777 | - | | | 1525 | 1 - 0 |
| 5.8 | | | 1723 | - | | | 1480 | ½ - ½ |
| Lent. | 1 | ŠK Mladosť Žilina C | Reit. | - | 2 | DMS Žilina B | Reit. | 2½:5½ |
| 6.1 | | | 2119 | - | | | 1922 | ½ - ½ |
| 6.2 | | | 1941 | - | | | 1948 | 0 - 1 |
| 6.3 | | | 1976 | - | | | 1908 | ½ - ½ |
| 6.4 | | | 1890 | - | | | 1846 | ½ - ½ |
| 6.5 | | | 1814 | - | | | 1716 | 1 - 0 |
| 6.6 | | | 1773 | - | | | 1802 | 0 - 1 |
| 6.7 | | | 1693 | - | | | 1687 | 0 - 1 |
| 6.8 | | | 1815 | - | | | 1717 | 0 - 1 |
|
|
|
|