[CMC] 25 October Chess Team @ Paradigm Mall PJ with Cerebrill -OpenQuartetTeam-

Paskutinis atnaujinimas25.10.2026 11:08:22, Autorius/Paskutinis perkėlimas: caturmalaysia.com

Turnyro pasirinktysU12Individual, OpenIndividual, U12DuoTeam, OpenQuartetTeam
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, galutinė rezultatų lentelė po 7 ratų
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis visų grupių sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7
Geriausi žaidėjaiLentų sąrašas
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.KomandaGrupėPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
11BRAINBOX ACADEMY770014250
22APEX CHESS ORCASGR751111200
36APEX CHESS LION742110170
48APEX CHESS SHARKSGR7412919,50
53CEREBRILL PARADIGM SHIFTERSFEM7412918,50
64SILENT TACTICIANS74129171
713TEH TARIKIPT/SGR74129172
811APEX CHESS LEOPARDU1774129173
97APEX CHESS JAGUARU17/SGR7412916,50
105DK CHESS ACADEMYIPT/SGR74129160
119BINGO CHESS UNC'SIPT7412915,50
1214TAYLOR'S UNIVERSITY ALPHAIPT74129150
1317PACC NC6SGR74038170
1410APEX CHESS TIGRESSFEM/CMC74038160
1512APEX CHESS FALCONBOY17/SGR/CMC7403814,50
1615APEX CHESS WOLFSGR7403813,50
1723VAMOSU17/SGR7313715,50
1816DBKL TACTICIANSGOV72327150
1924JOHAWAKISGR7313714,50
2025APEX CHESS ANACONDAFEM/U177313712,50
2118EN CROISSANT73137120
2220SUNWAY OR HIGHWAYIPT/SGR7304614,50
2328POKEMONSTERSS50/SGR7304614,50
2427THE TACTICAL QUEENSFEM7304612,50
2519APEX CHESS HYENAU17/SGR7304610,50
2621D3ASGR/IPT73046100
2732OBLIVION UNDERTAKERSU17/SGR61236100
2822BUNGA PADISGR72145120
2931NYONYA LAKSAU1761145110
3029TAYLOR'S UNIVERSITY BETAIPT6114510,50
3130APEX CHESS CHEETAHFEM/U17/SGR61145100
3233APEX CHESS ARAPAIMAU17610549,50
3326RA3S507124480
3435SUNWAY LARPERSIPT601538,50
3534RAJA TANPA MAHKOTAU17/SGR6006240

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)