4. liga D22 - 2026-27

Paskutinis atnaujinimas24.10.2026 12:49:30, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Slovak Chess Federation license 79

Parametrų pasirinktys rodyti detalią informaciją apie turnyrą, susieti su turnyrų kalendoriumi
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, rezultatų lentelė po 2 rato
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

Vieta po 2 rato

Vt.SNr.KomandaGrupėPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4 
13Sachove pazata Lipany220069,5010
24TJ Slavia PU Presov B220067,5012,5
31Prvy sachovy klub Presov C220066,5010,5
42SK BLS Bardejov B22006609,5
57Sk Sabinov juniori210136,507,5
612Sk Sabinov seniori21013607,5
78PWG Sokol Lubotice B210135,5010
89Sachova akademia Pesiaci Sabinov210135,509,5
95BC Haniska21013509,5
6SK TJ Elan TP Presov21013509,5
1111TJ Slavia PU Presov seniori210134,5010
1210TJ Slavia PU Presov mladez210134,509,5
1313SK BLS Bardejov ziaci200203,509,5
1414PWG Sokol Lubotice C200203010,5
1516TJ Slavia PU Presov ziaci200200,5010
1615TJ Slavia PU Presov ZS Srobarova200200012,5

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 4: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)