Nach dem Grunddurchgang wird ein Play-Off gespielt!
Termine: 19.03.2027, 09.04.2027 und 23.04.2027

NÖ Weinviertel 3. Klasse 2026/27

Posledná aktualizácia 17.10.2026 09:16:13, Creator/Last Upload: NÖ.-Schachverband

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Výstupydružstvá, Tabuľka podľa poradia (MP), Tabuľka podľa poradia (Body), Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Časový rozpis, Štatistika federácií, partií a titulov
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, Online-Ergebnis-Eingabe
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, AUT rating-calculation, QR-Codes

Poradie

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3 
17SV Stockerau 6330069,50
25SG Mistelbach/Altlichtenwarth 32200460
33SK Niederabsdorf 33111360
44SV Hausbrunn 2310225,50
56SV Stockerau 5301213,50
62SK Niederabsdorf 22011130
71SG Bisbg/Korneuburg 6201112,50

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints