vietų lentelė

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
110Tu Wien3210512,50
24Sg Epn3210510,50
31Sg Wbsc / Wiener Linien3210510,50
48Unicredit Bank Austria3201410,50
53Sg Verbund / Vhp - Omv3111390
69Schwarze Dame3102290
72Team-Wien3021280
87Wiener Ärzteschachklub3021270
95Bawag301216,50
6Wiener Staatsoper301216,50

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)